ACİL SERVİS

Özel ORTOPEDIA Hastanesi acil servisi deneyimli ve dinamik bir kadro ile 24 saat kesintisiz görev yapmaktadır. Acil serviste, Ortopedi ve Travmatoloji konusunda deneyimli acil hekimleri tarafından hizmet verilmektedir. Acil servise gelen hastalarımızın her türlü tahlil ve radyolojik tetkikleri 24 saat boyunca en hızlı şekilde yapılmaktadır. Acil hekimi, hastaları değerlendirip gerekli ön tetkikleri yaptırarak sonuçları değerlendirmekte, gerekli görüyorsa ilgili branş uzmanına yönlendirmektedir.

Hastanemize daha çok ortopedi ve travmatolojiyi ilgilendiren acil hastalar olmak üzere, genel cerrahi, beyin cerrahisi, enfeksiyon hastalıkları ve dahiliye acil hastaları kabul edilmektedir. Bu branşlarda nöbet tutan hekimlerimiz acil servisten çağrıldıkları zaman çok kısa bir süre içinde acil konsültasyona cevap vermektedir.

Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil serviste, muayene odası, travma odası, ve resüsitasyon odası bulunmaktadır. Bunun dışında yatak başı monitörleri olan 3 kişilik bir müşahede odası bulunmakta, hastaların ilk tedavi ve gözlemleri burada yapılmaktadır.