Adana'ya Güç Verdi, O da Yaşarken Ölümsüzleşti

Adana'ya Güç Verdi, O da Yaşarken Ölümsüzleşti

Adana’ da Altınoran Düşünce ve Sanat Platformu, Seyhan Rotary Kulübü ve Güney Onatça’ nın girişimi ve katkılarıyla gerçekleştirilen “ Adana’ ya Güç Verenler 2 “ fotoğrafçılarıyla buluştukları muhteşem sergide 75. Yıl Sanat Galerisi’ nde biraraya geldiler.

Projede ismi belirlenen kişilerin biyografilerinin hazırlanması ve özel ışıkla fotoğraflarının çekilmesi için kendileri ve yakın çevreleriyle uzun görüşmeler yapıldı.

7 kahramandan biri olan Özel Ortopedia Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Emre TOĞRUL 7 kahramandan biri olarak seçilerek tüm Ortopedia ailesinin guru kaynağı oldu.

Özel Ortopedia Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hüseyin BAYRAM , Prof. Dr. Emre TOĞRUL’ un Adana’ ya güç veren 7 kişiden biri olduğu için gurur ve onur duyduğunu hem de Ortopedia Hastanesi’ nde birlikte çalışmaktan büyük bir keyif aldığını belirtti.

Özel Ortopedia Hastanesi Direktörü Fırat UZER ise Prof. Dr. Emre TOĞRUL’ un Adana ve Dünya için çok büyük bir değer olduğunu belirtti.

Prof. Dr. Emre TOĞRUL’ un hikayesini www.adanayagucverenler.com adresinden ulaşabilir ve onun neden bir kahraman olduğunu ve neden yaşarken ölümsüzleştiğini öğrenebilirsiniz.

Görüntüleme Sayısı: 1244
Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis